DEMO

O nás

Naša spoločnosť posobí­ na trhu GPS monitoringu už od roku 1998. Vtedy sme ešte ako QADRA v.o.s. vyvinuli prvý offline GPS záznamní­k s ukladaní­m záznamu na vymeniteľnú pamäťovú kartu Compact Flash. Súbory bolo možné spracovať cez čitáčku pamäťových kariet pripojenú cez USB.

V roku 2000 ďalším úspešným produktom bol offline GPS záznamní­k GPS128Q so záznamom na SD karty, ktorý sa v piatej generácii­ do dnes uplatňuje na trhu. Tento záznamník funguje dodne, nakoľko pre zákazníkov od roku 1996 sme pripravili tzv. GPS ROLLOVER FIX, ktorý 15 ročné zariadenia udržuje pri živote.

V oblasti online GPS monitoringu spolupracujeme od roku 2004 s Tajwanskou spoločnosťou Wondeproud, ktorá pre nás pripravuje a vyrába zákazkové riešenia najvyššej kvality a technickej úrovne za bezkonkurenčnú cenu. V roku 2019 sa POKRÝVAME CELÚ EURÓPU a pracujem pre aj pre veľké spoločnosti v oblasti Agro, Logistiky, lodnej dopravy a autobusovej dopravy.Do portfólia sme v roku 2019 doplnili nové GPS jednotky, tak aby sme vyšli v ústrety každému zákazníkovy. Life-cycle našich GPS jenotiek je 7 až 10 rokov rokov, preto sme stsbilným partnerov v oblasti GPS monitoringu,

Ponuku príslušentsva aj GPS jednotiek a vylepšujeme podľa požiadavok zákazníkov, zároveň s kvalitou služieb aj dostupnosti servisu po celom Slovensku.

Medzi najčastejšie využívané služby patrí monitoring firemných vozidiel ako pre malé firmy, tak aj pre vačších hráčov na trhu ako DHL, DPD, GEIS, fotodokumentácia napríklad:

 

 

 

Pripravujeme pre Vás novú generáciu offline systémov, na ktoré sa v posledných tokoch pozabudlo.

Veríme, že sa nám podarí­ získať aj Vašu priazeň a dôveru!