DEMO

Napojenie na logistické centrá DHL, GEFCO, SAMSUNG a burzu dopravy

Všetkým našim zákazníkom poskytuje bezplatné napojenie na logistické centrá, ktoré vyžadujú zdieľa pozíciu a stav vozidla v prípade objednania prepravy. Prepravcovia, ktorí svoje vozidlá monitorujú našim systémom, preto nemajú problém získať dobré a dlhodobé zákazky. Pre všetkých dopravcov , ktorí potrebujú vyťažiť vozidlá je k dispozícií napojenie na burzy dopravy ako napríklad Timocom.

          

Táto služba je pre všetkých našich zákazníkov zadarmo. Pre zákazníkov prevádzkujúcich vlastné servery je spustená na požiadanie.

Napojenie na logistické centrá a burzy dopravy je realizované prostredníctvom špecializovanej služby typu REST / HTTP a klienta SSH2. Teda všetkými aktuálne používanými kanálmi. Aplikáciu, ktorá podporuje všetky režimy pravidelne aktualizujeme a rozširujeme o nové rozhrania. Aplikácia beží na našich serveroch a o zdieľanie polohy Vašich vozidiel je potrebné na požiadať emailom, alebo telefonicky. Sprístupnenie v burze dopravy Timocom je možné zadaním prihlasovacieho mena a hesla priamo v rozhraní Timocom.

Zoznam podporovaných logistických centier a burzy dopravy:

  • SAMSUNG Galanta a SAMSUNG Voderady
  • DB SCHENKER – všetky logistické centrá
  • GEBRUDER WEISS – na požiadanie
  • GEFCO – všetky logistické centrá
  • DHL Freight, DHL Express a ostatné
  • burza dopravy TIMOCOM, TRANS.PL

Pokiaľ potrebujete realizovať napojenie na logistické centrá, ktoré niesú uvedené v zozname, neváhajte nás kontaktovať …