DEMO

Dodávkové vozidlá

Systém sa skladá z GPS jednotky umiestnenej vo vozidle a serveru s aplikáciou GPSPOLOHA.SK GPS jednotky vo sú vybavené mpdulom GPS/GSM a pohybovým senzorom. Všetky naše zariadenia sú bavené záložnou batériou a FLASH pamäťou. Hlavne sú však vybavené SIM kartou s prístupom na internet, vďaka ktorej udržujú nepretrzité spojenie s naším serverom, kam v reálnom čase (aktualizácia každých 30sek,) prenášajú zosnímané údaje (pozícia, kurz, rýchlosť, stav kľúčika v zapaľovaní a iné). Náš systém spracováva takto prijímané údaje zo stoviek GPS jednotiek a ukladá ich do zabezpečenej a zálohovanej databázy. Prípadné výpadky spojenia sú preklenuté vďaka spomínanej FLASH pamäti až na 20 tisíc km jazdy. Detekcia prípadnej sabotáže, alebo odpojenia je možná vďaka záložnej batérií. Pohybový senzor sa stará o presné vyhodnotenie zastavení a presné počítanie ubehnutej vzdialenosti.

Užívatelské rozhranie pre prístup do systému existuje vo dvoch variantách: mobilná verzia a verzia pre stolné PC a tablety. Užívateľské rozhranie systému umožnuje sledovať aktuálnu polohu vozidiel v reálnom čase, alebo prístup do archívu, kde sú zaznamenané všetky jazdy s archivováciou až na dobu 10 rokov. Systém okrem iného umožnuje generovať prehľadnú a zároveň podrobnú knihu jázd uznávanú daňovým úradom. Systém má tiež rôzne doplnkové funkcie, napríklad sledovanie termínov pre STK, výmenu oleja a iné. V prípade potreby je tiež možné systém napojiť na ekonomický software - napríklad Autoplan.

 

Každý zákazník môže naplánovať trasu pre svoje vozidlá a sledovať výkon - nástup, vybočenie a podobne. Služba je dostupná beplatne každému zákazníkovi v základnom balíku.

1. naplánujte si trasu s viacerými zastávkami
2. zadajte polomer stráženia vybočenia z trasy
3. dostávate upozornenia do mobilného telefónu

 

Jednou z predností nášho systému GPS monitoringu vozidiel je veľmi presné meranie spotreby u dodávkových vozidiel. Ako údaje z plaváku tak aj údaje z elektronického prietokomeru vykazujú presnosť do 1% spotreby PHM. Takúto vysoká presnosť sa nám podarilo dosiahnuť vďaka elektronickej filtrácií všetkých známych aj menej známych nepresností  anomálií riadiaca jednotka vozidiel zvyčajne vykazuje. Pozrite sa na vizualizáciu jedného dňa prevádzky IVECO DAILY, presnosť nameraných údajov je +/- 1 LITER:

 

Máte záujem o tento GPS produkt?