November – mesiac nových produktov a služieb za skvelé ceny

Kým sa iní obzerajú, my sme pre Vás pripravili nové produkty a služby, za bezkonkurenčnú cenu! Nový slovenský GSM operátor 4ka prišiel so super cenami – pre celú EU. Otestovali sme nové SIM karty a výsledky sú výborné. Ďalšou novinkou je funkcia aktívneho detektora rušičky pre zariadenia VT10 a VT300, vylepšenie mobilnej aplikácie, pridanie nových druhov reportov do systému, napojenie na SMS bránu. Ak sa za niečím obzeráme, tak sú to len získané skúsenosti.

4ka_SIMKARTA
Otestovali sme SIM karty od SWANU (4KA) na Slovensku, v Čechách, ale aj v zbytku Európy. Spotreba dát našich GPS je len 10~20MB / mesiac, preto Vaše vozidlá môžete monitorovať v rámci celej EU len za 0,80 EUR / mesiac / vozidlo. Keď 4KA spustí služby na paušál, stane sa voľbou č.1 pre mnoho našich nových aj existujúcich zákazníkov. Nič Vám ale nebráni vyskúšať ju už teraz. Stav kreditu vidíte priamo v našom systéme – a vôbec sa nemíňa 🙂
rusicka
Nešpecializujeme sa na ochranu vozidiel, ale vždy poteší. keď náš systém odhalí zlodejov (nielen vozidla, sledujeme aj PHM a nákladný priestor). Kedže sa pomer ukradnuté vs. nájdené vozidlo pomaly približuje k hodnote 2:1 (začínali sme 5:4), rozhodli sme sa využiť technológie naplno. Doprogramovali sme do GPS funkcie detekcie rušičiek. Detaily neprezradíme, ale úroveň zabezpečenia sa zvýšila o 100%. Okrem detekcie rušičky, ktorá zabepečí aktuálnu ochranu, Vás tiež vieme informovať cez SMS o každej strate spojenia s Vaším GPS zariadením.

 

Ďakujeme všetkým novým aj existujúcim zákazníkom za prejavenú dôveru. Funkcia detektora rušičky je na požiadanie dostupná aj starým zákazníkom z rokov 2013/2014 BEZ DOPLATKU. SIM karty od 4KY môžu taktiež testovať všetci, ktorých to zaujalo. Aplikáciu pre mobilné telefóny si ani nemusíte aktualizovať, nové funkcie sa v nej objavia automaticky.

QADRA PLUS s.r.o.

Naša spoločnosť posobí­ na trhu GPS monitoringu už od roku 1998. Vtedy sme ešte ako QADRA v.o.s. vyvinuli prvý offline GPS záznamní­k s ukladaní­m záznamu na vymeniteľnú pamäťovú kartu Compact Flash. Ďalším úspešným produktom bol offline GPS záznamní­k GPS128Q so záznamom na SD karty, ktorý sa v piatej generácii­ do dnes uplatňuje na trhu. V oblasti online GPS monitoringu spolupracujeme od roku 2004 s Tajwanskou spoločnosťou Wondeproud, ktorá pre nás pripravuje a vyrába zákazkové riešenia najvyššej kvality a technickej úrovne za bezkonkurenčnú cenu. Veríme, že sa nám podarí­ získať aj Vašu priazeň a dôveru!

Adresa, kontakt

QADRA PLUS s.r.o.

Agátová 1094/66

921 01 Šaľa

 

IČ DPH: SK2022298168

IČO: 36706078

Milan Gombí­k ml.

+421 911 966 669

qadra@qadra.sk