Napojenie na logistické centrá DHL, GEFCO, SAMSUNG a burzu dopravy

Všetkým našim zákazníkom poskytuje bezplatné napojenie na logistické centrá, ktoré vyžadujú zdieľa pozíciu a stav vozidla v prípade objednania prepravy. Prepravcovia, ktorí svoje vozidlá monitorujú našim systémom, preto nemajú problém získať dobré a dlhodobé zákazky. Pre všetkých dopravcov , ktorí potrebujú vyťažiť vozidlá je k dispozícií napojenie na burzy dopravy ako napríklad Timocom.

logo_samsung
logo_schenker

Táto služba je pre všetkých našich zákazníkov zadarmo. Pre zákazníkov prevádzkujúcich vlastné servery je spustená na požiadanie.

Napojenie na logistické centrá a burzy dopravy je realizované prostredníctvom špecializovanej služby typu REST / HTTP a klienta SSH2. Teda všetkými aktuálne používanými kanálmi. Aplikáciu, ktorá podporuje všetky režimy pravidelne aktualizujeme a rozširujeme o nové rozhrania. Aplikácia beží na našich serveroch a o zdieľanie polohy Vašich vozidiel je potrebné na požiadať emailom, alebo telefonicky. Sprístupnenie v burze dopravy Timocom je možné zadaním prihlasovacieho mena a hesla priamo v rozhraní Timocom.

 

rest_http_ssh2_multiapi

Zoznam podporovaných logistických centier a burzy dopravy:

  • SAMSUNG Galanta a SAMSUNG Voderady
  • DB SCHENKER – všetky logistické centrá
  • GEBRUDER WEISS – na požiadanie
  • GEFCO – všetky logistické centrá
  • DHL Freight, DHL Express a ostatné
  • burza dopravy TIMOCOM, TRANS.PL

Pokiaľ potrebujete realizovať napojenie na logistické centrá, ktoré niesú uvedené v zozname, neváhajte nás kontaktovať …

QADRA PLUS s.r.o.

Naša spoločnosť posobí­ na trhu GPS monitoringu už od roku 1998. Vtedy sme ešte ako QADRA v.o.s. vyvinuli prvý offline GPS záznamní­k s ukladaní­m záznamu na vymeniteľnú pamäťovú kartu Compact Flash. Ďalším úspešným produktom bol offline GPS záznamní­k GPS128Q so záznamom na SD karty, ktorý sa v piatej generácii­ do dnes uplatňuje na trhu. V oblasti online GPS monitoringu spolupracujeme od roku 2004 s Tajwanskou spoločnosťou Wondeproud, ktorá pre nás pripravuje a vyrába zákazkové riešenia najvyššej kvality a technickej úrovne za bezkonkurenčnú cenu. Veríme, že sa nám podarí­ získať aj Vašu priazeň a dôveru!

Adresa, kontakt

QADRA PLUS s.r.o.

Agátová 1094/66

921 01 Šaľa

 

IČ DPH: SK2022298168

IČO: 36706078

Milan Gombí­k ml.

+421 911 966 669

qadra@qadra.sk