GPS SERVER

Ako pridať mobilnú aplikáciu GPSPOLOHA do Vášho telefónu

Naši zákazníci majú možnosť sledovať vozidlá prostredníctvom svojho mobilného telefónu. Na rozdiel od ostatných firiem nepoužívame rôzne aplikácie pre rôzne značky mobilných telefónov, ale vytvorili sme špeciálne zjednodušené mobilné rozhranie, ktoré je univarzálne pre všetky značky smarphonov s iOS Apple, Android, Windows Mobile, Blackberry a ďalšie. Výhodou je vždy aktuálna verzia vo Vašom telefóne, ale aj rýchla odozva a jednoduché používanie. Kedže tieto aplikácie niesú dostupné na stiahnutie v obchodoch a aplikáciami, prinášame Vám tento jednoduchý návod na jej inštaláciu.

[ čítajte viac … ]

Univerzálny MultiAPI REST interface pre logistické centrá – bezplatne pre každého

Vzhľadom na rozširujúce sa potreby našich klientov pre zdieľanie polohy do logistických systémov, rozhodli sme sa prehodnotiť a zjednotiť stratégiu vývoja podporných služieb. Doteraz sme využívali samostatné systémové služby pre Timocom a Samsung. V momente keď prišla požiadavka na implemetáciu služieb pre DB Schenker, namiesto vytvorenia novej služby, sme sa rohodli vytvoriť novú univerzálnu službu nazvanú MultiAPI REST interface. To znamená, že jediná aplikácia je teraz schopná obsluhovať požiadavky od logistických centier a služieb Timocom, Samsung a DB Schenker! Výhodou je jednotná podpora a aktualizácia týchto služieb – vždy pre všetky služby.

[ čítajte viac … ]

GPS monitoring pre osobné a úžitkové vozidlá – viac než štandard

fleet_osobne
Ponúkame Vám kvalitný a spoľahlivý GPS monitoring pre všetky druhy osobných a úžitkových vozidiel. Okrem sledovania bežnej prevádzky automobilu dokáže tiež identifikovať šoféra, rozlišovať súkromné/služobné jazdy, sledovať množstvo spotrebovaného paliva, alebo sledovať hladinu paliva v nádrži. Všetky naše GPS zariadenia sú vybavené záložným li-on akumulátorom s dlhou životnosťou pre Váš bezpečnejší a bezstarostný GPS monitoring.

[ čítajte viac … ]

GPS monitoring pre medzinárodnú a nákladnú dopravu (s meraním PHM)

fleet_kamiony

Kamióny a nákladné vozidlá v rámci celej európy (ale aj Turecko , Rusko a iné) Vám odsledujeme za tých najvýhodnesjších podmienok! GPS prístroje pre takéto aplikácie sú osadené prémiovými GSM modulmi Siemens a Cinterion, vďaka čomu je prepínanie GSM oprátorov pri prechode hraníc plynulé a bezproblémové. Napojenie na CAN zbernicu Vám zaistí prehľad o spotrebe PHM, hladine PHM v nádržiach a vygeneruje ozajstné štatistiky štýlu jazdy na základe otáčok, zaťaženia motora, pedálu akcelerácie a brzdového pedálu.

[ čítajte viac … ]

QADRA PLUS s.r.o.

Naša spoločnosť posobí­ na trhu GPS monitoringu už od roku 1998. Vtedy sme ešte ako QADRA v.o.s. vyvinuli prvý offline GPS záznamní­k s ukladaní­m záznamu na vymeniteľnú pamäťovú kartu Compact Flash. Ďalším úspešným produktom bol offline GPS záznamní­k GPS128Q so záznamom na SD karty, ktorý sa v piatej generácii­ do dnes uplatňuje na trhu. V oblasti online GPS monitoringu spolupracujeme od roku 2004 s Tajwanskou spoločnosťou Wondeproud, ktorá pre nás pripravuje a vyrába zákazkové riešenia najvyššej kvality a technickej úrovne za bezkonkurenčnú cenu. Veríme, že sa nám podarí­ získať aj Vašu priazeň a dôveru!

Adresa, kontakt

QADRA PLUS s.r.o.

Agátová 1094/66

921 01 Šaľa

 

IČ DPH: SK2022298168

IČO: 36706078

Milan Gombí­k ml.

+421 911 966 669

qadra@qadra.sk