GPS SERVER

Sledovanie servisných intervalov, STK a výmena oleja

Spustili sme pre našich zákazníkov novú funkciu automatického stráženia servisných interval na sledovaných vozidlách. Zadajte do systému naplánované termíny a systém Váas upozorní emailo, alebo cez SMS. Funkciu automatickej kontroly aktivujeme každému bezplatne.

[ čítajte viac … ]

Napojenie na logistické centrá DHL, GEFCO, SAMSUNG a burzu dopravy

Všetkým našim zákazníkom poskytuje bezplatné napojenie na logistické centrá, ktoré vyžadujú zdieľa pozíciu a stav vozidla v prípade objednania prepravy. Prepravcovia, ktorí svoje vozidlá monitorujú našim systémom, preto nemajú problém získať dobré a dlhodobé zákazky. Pre všetkých dopravcov , ktorí potrebujú vyťažiť vozidlá je k dispozícií napojenie na burzy dopravy ako napríklad Timocom.

logo_samsung
logo_schenker

Táto služba je pre všetkých našich zákazníkov zadarmo. Pre zákazníkov prevádzkujúcich vlastné servery je spustená na požiadanie.

[ čítajte viac … ]

Hustota dopravy – nová bezplatná funkcia v našom systéme

K dnešnému dňu sme v systéme GPS sledovania vozidiel sprístupnili 2 nové funkcie – zobrazenie hustoty dopravy a „pavúka“ pre rozkliknutie zhluku vozidiel. Údaje o hustote dopravy pochádzajú priamo zo služby Google Maps. ktorá ich získáva prevažne zo systému WAZE. Pri prezeraní online mapy, si odteraz môžete túto vrstvu nechať vykresliť cez aktuálnu mapu a získate tak ešte lepší prehľad o Vašich vozidlách. Funkcia je samozrejme zadarmo a pre každého. Ďalšou novou funkciou je možnosť „rozkliknúť zhluk vozidiel“ na mape v prípade že je mapa neprehľadná. Obe nové funkcie sú aktívne na nasledujúcej ukážke:

Zhluk vozidiel - pavúk

GPS monitoring mestskej a prímestskej dopravy pre ARRIVA TRNAVA

Naša spoločnosť zabepzečuje roku 2016 monitoroing všetkých vozidiel spoločnosti ARRIVA Trnava spadajúcej do skupiny Deutche Bahn. Na tento projekt sme hrdí a aktuálne v ňoo monitoruje vyše 250 vozidiel mestskej a prímestkej dopravy s oblastiach Trnava, Senica, Hlohovec, Pieštany a čiastočne aj Levice, Nitra a Dunajská streda.

QADRA PLUS s.r.o.

Naša spoločnosť posobí­ na trhu GPS monitoringu už od roku 1998. Vtedy sme ešte ako QADRA v.o.s. vyvinuli prvý offline GPS záznamní­k s ukladaní­m záznamu na vymeniteľnú pamäťovú kartu Compact Flash. Ďalším úspešným produktom bol offline GPS záznamní­k GPS128Q so záznamom na SD karty, ktorý sa v piatej generácii­ do dnes uplatňuje na trhu. V oblasti online GPS monitoringu spolupracujeme od roku 2004 s Tajwanskou spoločnosťou Wondeproud, ktorá pre nás pripravuje a vyrába zákazkové riešenia najvyššej kvality a technickej úrovne za bezkonkurenčnú cenu. Veríme, že sa nám podarí­ získať aj Vašu priazeň a dôveru!

Adresa, kontakt

QADRA PLUS s.r.o.

Agátová 1094/66

921 01 Šaľa

 

IČ DPH: SK2022298168

IČO: 36706078

Milan Gombí­k ml.

+421 911 966 669

qadra@qadra.sk